
- Sijoittaminen
- ETF-sijoittaminen
- Artikkelit
- Webinaarit ja Podcastit
- Sijoittajan työkalut
Tervetuloa kuulemaan jatkoa suositulle kansainvälisen sijoittamisen -webinaarisarjalle. Nyt katsomme missä mennään markkinassa, mitkä osakkeet loistavat ja kuulemme salkunhoitajan katsauksen.
etoro kansainvälinen sijoittaminen osakkeet webinaariWebinaarin isäntänä toimii Timo Heikkilä. Webinaarin kesto on noin 30 minuuttia, jonka jälkeen on aikaa kysymyksille.
Sijoittaja.fi:n kolme kansainvälistä sijoitussalkkua eTorossa ovat olleet kopioitavissa vuoden. Salkuilla sijoitat maailman parhaisiin teknologiaosakkeisiin, globaaleihin laatuyhtiöihin sekä tehokkaisiin ETF:iin. Webinaarissa tutustutaan tarkemmin salkkuihin ja niiden tuottoihin.
Uudet sijoitusalustat, kansainväliset osakkeet, megatrendit maailmalta ja kansainväliset sijoitussalkut. Julkaisemme säännöllisesti blogeja kansainväliseen sijoittamiseen liittyen.