Webinaari ke 18.8. klo 17: Parhaat kansainväliset osakkeet & salkunhoitajan katsaus

Tervetuloa kuulemaan jatkoa suositulle kansainvälisen sijoittamisen -webinaarisarjalle. Nyt katsomme missä mennään markkinassa, mitkä osakkeet loistavat ja kuulemme salkunhoitajan katsauksen.

Webinaarin sisältö

  • Mitä kansainväliselle osakemarkkinalle kuuluu nyt?
  • Parhaat kansainväliset osakkeet
  • Salkunhoitajan katsaus ja salkkumuutokset
Kyllä! Ilmoittaudun webinaariin!

Webinaarin isäntänä toimii Timo Heikkilä. Webinaarin kesto on noin 30 minuuttia, jonka jälkeen on aikaa kysymyksille.

Timo Heikkilä

​​​​​​​Sijoittaja.fi:n kolme kansainvälistä sijoitussalkkua eTorossa ovat olleet kopioitavissa vuoden. Salkuilla sijoitat maailman parhaisiin teknologiaosakkeisiin, globaaleihin laatuyhtiöihin sekä tehokkaisiin ETF:iin. Webinaarissa tutustutaan tarkemmin salkkuihin ja niiden tuottoihin.

Kiinnostuitko kansainvälisestä sijoittamisesta?

Uudet sijoitusalustat, kansainväliset osakkeet, megatrendit maailmalta ja kansainväliset sijoitussalkut. Julkaisemme säännöllisesti blogeja kansainväliseen sijoittamiseen liittyen.

Siirry lukemaan blogeja
Tallennus ei onnistunut. Yritä hetken kuluttua uudelleen.
Kiitos Sijoittaja.fi:n sisällön tilaamisesta!

Sijoita maailmalle

Saat koosteen uusista kansainvälistä sijoittamista ja Etoroa käsittelevistä artikkeleista ja vertailuista. Viesti tulee vain, kun aiheesta julkaistaan uutta sisältöä.

Voit perua tilauksen milloin tahansa jokaisen viestin lopussa olevasta linkistä. Lue, miten käsittelemme tietojasi: tietosuojaseloste.