Mikä on Sijoittaja.fi


Tilaa sijoittajakirje

Think Drinks osakenanti käynnissä

Henkilöstö

Toimimme pienen, mutta tehokkaan henkilöstön voimin. Toimintatapamme ja lisäarvomme eivät perustu suureen henkilömäärään, vaan koko toimijakentän ja kumppaniverkoston hyödyntämiseen. Sijoittaja.fi on osa SIJOITTAJA -ryhmää, johon kuuluvat SijoittajaPRO Corporate Finance sekä SijoittajaPRO Finland Oy.

Investment Intelligence Oy
Kasarmintie 23, 90130 Oulu

info@sijoittaja.fi
Laskutus: OpusCapita 003725152625

Hannu Huuskonen

Toimitusjohtaja, Perustaja
(KTM, CEFA)
050 422 6331, hannu.huuskonen@sijoittaja.fi

Timo Heikkilä

Hallituksen puheenjohtaja, Perustaja
(KTM, TMC, HHJ)
0400 763 509, timo.heikkila@sijoittaja.fi

Henri Heikinheimo

Markkinointi & Analyytikko
henri.heikinheimo@sijoittaja.fi

Minna Karttunen

Markkinointi & Myynti
040 844 7423, minna.karttunen@sijoittaja.fi

Carita Niemelä

Markkinointi & Asiakaspalvelu
carita.niemela@sijoittaja.fi

Anni Hurtig

Tuottaja
anni.hurtig@sijoittaja.fi

Eero Okkolin

Analyytikko
eero.okkolin@sijoittaja.fi

Juho Toratti

Analyytikko
juho.toratti@sijoittaja.fi




Sijoittaja.fi / Investment Intelligence Oy